fbpx

LUE: Aalto Henkilöstöpalvelut palvelee täysin normaalisti koronaviruksen aikana

Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde:
020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys:
020 746 6755

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jouni Kujanpää
Myynti / Sales
jouni.kujanpaa@aaltovoima.fi
050 330 2562

Antti Haapanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
antti.haapanen@aaltovoima.fi
010 504 8017

Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Logistiikka


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Anna Federley-Kokkonen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
anna.federley-kokkonen@aaltovoima.fi
050 475 9846

Teollisuus

 

Jake Aalto
Toimitusjohtaja / CEO
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773

Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

Heidi Metsäterä
Henkilöstökonsultti
heidi.metsatera@aaltovoima.fi
050 512 9860

Sara Kervinen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501

Aaltopro Suorarekrytointi


Miika Marin
Asiakkuuspäällikkö / Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Bettina Klinge
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

Pirjo Häyhä-Salovaara
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

Tampere ja Turku


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Porin Contact Center


Vesa Pesola
Operations Manager
vesa.pesola@aaltovoima.fi
050 5940 717

Hyvinkää

 

Salme Kinnunen
Myyntipäällikkö / Sales Manager
salme.kinnunen@aaltovoima.fi
050 441 4642

Nora Pihala
HR-konsultti / HR Consultant
nora.pihala@aaltovoima.fi
050 441 0824

 

HR, Huolto ja Työnhaku


Mika Laakso
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
mika.laakso@aaltovoima.fi
050 415 2893

Sara Kervinen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501


Henna Kauppila
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
henna.kauppila@aaltovoima.fi
050 348 1322

Markkinointi


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793


Sami Kyngäs
Digitaalinen Markkinointi / Digital Marketer
sami.kyngas@aaltovoima.fi
050 304 4109

Hallinto

Jake Aalto
Toimitusjohtaja / CEO
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773

 
Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager (äitiyslomalla)
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova
Palkka-asiantuntija / Payroll Specialist
irina.chesnokova@aaltovoima.fi

 

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Espoo

Tampere

Pori – Contact Center

Hyvinkää

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT