Yhteystiedot


Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde: 020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys: 020 746 6755


Aalto Henkilöstöpalvelut Tampere
Kuninkaankatu 22 B
33200 Tampere


Aalto Henkilöstöpalvelut
Turku
Itäinen Pitkäkatu 4
20520 Turku

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jouni Kujanpää
Myynti / Sales
jouni.kujanpaa@aaltovoima.fi
050 330 2562

Jari Rousu
Myyntipäällikkö / Sales Manager
jari.rousu@aaltovoima.fi
040 146 4881


Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Antti Haapanen
Myynti / Sales
antti.haapanen@aaltovoima.fi
010 504 8017

Logistiikka ja Teollisuus


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

Anna Federley-Kokkonen
Henkilöstökonsultti/ HR Consultant
anna.federley-kokkonen@aaltovoima.fi
050 475 9846


Jake Aalto
Liiketoimintajohtaja / Partner
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773

Mika Taskinen
Aluepäällikkö
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Aaltopro Suorarekrytointi


Miika Marin
Asiakkuuspäällikkö/Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Pirjo Häyhä-Salovaara
Rekrytointikonsultti/Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

 

Tampere


Mika Taskinen
Aluepäällikkö
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031


 

Turku


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

HR, Huolto ja Työnhaku


Tom Knaster
Rekrytointipäällikkö / Recruitment Manager
tom.knaster@aaltovoima.fi
010 504 8016

Mika Laakso
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
mika.laakso@aaltovoima.fi
050 415 2893


Liudmila Ridal
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
liudmila.ridal@aaltovoima.fi
050 400 1378

Henna Kauppila
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
henna.kauppila@aaltovoima.fi
050 348 1322


 

Hallinto


Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova
Palkka-asiantuntija
irina.chesnokova@aaltovoima.fi


 

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Espoo

Tampere

Turku

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT