LUE: Aalto Henkilöstöpalvelut palvelee täysin normaalisti koronaviruksen aikana

Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Eteran Toimitalo
Palkkatilanportti 1
00240 Helsinki

Vaihde:
020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys:
020 746 6755
Ota yhteyttä: Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka

Juha Kemi 🇫🇮 🇬🇧
Myyntipäällikkö / Sales Manager
juha.kemi@aaltovoima.fi
040 072 9187

Jami Hämäläinen 🇫🇮 🇬🇧
Myyntipäällikkö / Sales Manager
jami.hamalainen@aaltovoima.fi
050 348 1322

Polina Bogoliubova 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
HR-konsultti / HR Consultant
polina.bogoliubova@aaltovoima.fi
050 400 1378

Rakennustuoteteollisuus

Salme Kinnunen 🇫🇮 🇬🇧
Toimialapäällikkö / Industry Manager
salme.kinnunen@aaltovoima.fi
050 441 4642

Sara Kervinen 🇫🇮 🇬🇧
HR-konsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501

Pavel Tukia 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
HR-konsultti / HR Consultant
pavel.tukia@aaltovoima.fi
050 5829987

Aalto Suorarekrytointi

Miika Marin 🇫🇮 🇬🇧
Myyntipäällikkö / Sales Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Pirjo Häyhä-Salovaara 🇫🇮 🇬🇧
Senior rekrytointikonsultti / Senior Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

Bettina Klinge 🇫🇮 🇬🇧
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

HR, Huolto ja Työnhaku

Nea Räsänen 🇫🇮 🇬🇧
Senior HR-konsultti / Senior HR Consultant
nea.rasanen@aaltovoima.fi
050 3733611

Sara Kervinen 🇫🇮 🇬🇧
HR-konsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501

Polina Bogoliubova 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
HR-konsultti / HR Consultant
polina.bogoliubova@aaltovoima.fi
050 400 1378

Bettina Klinge 🇫🇮 🇬🇧
HR-konsultti / HR Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

Markkinointi

Milla Kalliokoski 🇫🇮 🇬🇧
Markkinointipäällikkö / Marketing Manager
milla.kalliokoski@personalhuset.fi
040 541 2971

Suvi Honkanen 🇫🇮 🇬🇧 (Äitiyslomalla)
Markkinointipäällikkö / Marketing Manager
suvi.honkanen@personalhuset.fi
050 325 0072

Sami Kyngäs 🇫🇮 🇬🇧
Digitaalinen markkinointi / Digital Marketer
sami.kyngas@aaltovoima.fi
050 304 4109

Anne-Mari Kulju 🇫🇮 🇬🇧
Markkinointiharjoittelija / Marketing Trainee
anne-mari.kulju@personalhuset.fi
050 473 4305

Hallinto

Heikki Lamminpää 🇫🇮 🇬🇧
Toimitusjohtaja / CEO
heikki.lamminpaa@aaltovoima.fi
050 344 6454

Kristiina Sirén 🇫🇮 🇬🇧
Talousjohtaja / CFO
talous@aaltovoima.fi

Irina Chesnokova 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
Palkkahallinnon asiantuntija / Payroll Specialist
irina.chesnokova@aaltovoima.fi

Jonna Haverinen 🇫🇮 🇬🇧
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Laskutusosoitteemme

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Helsinki

Turku

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT