fbpx

LUE: Aalto Henkilöstöpalvelut palvelee täysin normaalisti koronaviruksen aikana

Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde:
020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys:
020 746 6755

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jouni Kujanpää
Myynti / Sales
jouni.kujanpaa@aaltovoima.fi
050 330 2562

Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758


Antti Haapanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
antti.haapanen@aaltovoima.fi
010 504 8017

Otto Kärkkäinen
Myyntikonsultti / Sales Consultant
otto.karkkainen@aaltovoima.fi
050 531 5094

Sami Kassimäki
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sami.kassimaki@aaltovoima.fi
050 5434 034

Logistiikka ja Teollisuus


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031


Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

Anna Federley-Kokkonen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
anna.federley-kokkonen@aaltovoima.fi
050 475 9846

Aaltopro Suorarekrytointi


Miika Marin
Asiakkuuspäällikkö / Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Bettina Klinge
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
050 337 9694
bettina.klinge@aaltovoima.fi

Pirjo Häyhä-Salovaara
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

Tampere


Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Turku


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Mirva Iivarinen
Henkilöstökonsultti
0505681523

Hyvinkää


Heidi Metsäterä
HR
heidi.metsatera@aaltovoima.fi
050 512 9860

Nora Pihala
HR-konsultti / HR Consultant
nora.pihala@aaltovoima.fi
050 441 0824


Salme Kinnunen
Myyntipäälikkö / Sales Manager
salme.kinnunen@aaltovoima.fi
050 441 4642

 

HR, Huolto ja Työnhaku


Mika Laakso
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
mika.laakso@aaltovoima.fi
050 415 2893

Sara Kervinen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501


Henna Kauppila
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
henna.kauppila@aaltovoima.fi
050 348 1322

Markkinointi


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793


Sami Kyngäs
Digitaalinen Markkinointi / Digital Marketer
sami.kyngas@aaltovoima.fi
050 304 4109

Hallinto


Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager (äitiyslomalla)
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova
Palkka-asiantuntija / Payroll Specialist
irina.chesnokova@aaltovoima.fi

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Johtoryhmä


Jake Aalto
Toimitusjohtaja / CEO
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773


Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Espoo

Tampere

Hyvinkää

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT