LUE: Aalto Henkilöstöpalvelut palvelee täysin normaalisti koronaviruksen aikana

Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Eteran Toimitalo
Palkkatilanportti 1
00240 Helsinki

Vaihde:
020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys:
020 746 6755

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka

Juha Kemi 🇫🇮 🇬🇧
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
040 072 9187

Polina Bogoliubova 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
HR-konsultti / HR Consultant
polina.bogoliubova@aaltovoima.fi
050 400 1378

Logistiikka

Petri Taipalo 🇫🇮 🇬🇧
Myynti- ja Asiakkuuspäällikkö / Sales and Account Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Bettina Klinge 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

Nea Räsänen 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstöasiantuntija / HR Specialist
nea.rasanen@aaltovoima.fi
050 3733611

Anna Federley-Kokkonen (Äitiysvapaalla) 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
anna.federley-kokkonen@aaltovoima.fi
050 475 9846

Rakennustuoteteollisuus

Salme Kinnunen 🇫🇮 🇬🇧
Myyntipäällikkö / Sales Manager
salme.kinnunen@aaltovoima.fi
050 441 4642

Sara Kervinen 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501

Pavel Tukia 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
pavel.tukia@aaltovoima.fi
050 5829987

 

Aaltopro Suorarekrytointi

Miika Marin 🇫🇮 🇬🇧
Asiakkuuspäällikkö / Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Bettina Klinge 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

Pirjo Häyhä-Salovaara 🇫🇮 🇬🇧
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

HR, Huolto ja Työnhaku

Sara Kervinen 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501
Bettina Klinge 🇫🇮 🇬🇧
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
bettina.klinge@aaltovoima.fi
050 337 9694

Markkinointi

Petri Taipalo 🇫🇮 🇬🇧
Myynti- ja Asiakkuuspäällikkö / Sales and Account Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Sami Kyngäs 🇫🇮 🇬🇧
Digitaalinen Markkinointi / Digital Marketer
sami.kyngas@aaltovoima.fi
050 304 4109

Hallinto

Heikki Lamminpää 🇫🇮 🇬🇧
Toimitusjohtaja / CEO
heikki.lamminpaa@aaltovoima.fi
050 344 6454

Ilona Castrén 🇫🇮 🇬🇧
Operatiivinen johtaja / COO
ilona.castren@personalhuset-sg.com
050 585 7006

Kristiina Sirén 🇫🇮 🇬🇧
Talousjohtaja / CFO
talous@aaltovoima.fi

 

Eveliina Kurki 🇫🇮 🇬🇧
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager (äitiyslomalla)
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova 🇫🇮 🇬🇧 🇷🇺
Palkka-asiantuntija / Payroll Specialist
irina.chesnokova@aaltovoima.fi

Jonna Haverinen 🇫🇮 🇬🇧
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Helsinki

Tampere

Hyvinkää

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT