Yhteystiedot


Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde:
020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys:
020 746 6755


Aalto Henkilöstöpalvelut Tampere
Kuninkaankatu 22 B
33200 Tampere

Aalto Henkilöstöpalvelut
Turku
Itäinen Pitkäkatu 4
20520 Turku


Aalto Henkilöstöpalvelut
Jyväskylä
Vasarakatu 27 B
40320 Jyväskylä

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jouni Kujanpää
Myynti / Sales
jouni.kujanpaa@aaltovoima.fi
050 330 2562

Jari Rousu
Myyntipäällikkö / Sales Manager
jari.rousu@aaltovoima.fi
040 146 4881


Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Antti Haapanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
antti.haapanen@aaltovoima.fi
010 504 8017

Logistiikka ja Teollisuus


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
0400 778 793

Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

Anna Federley-Kokkonen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
anna.federley-kokkonen@aaltovoima.fi
050 475 9846


Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Aaltopro Suorarekrytointi


Miika Marin
Asiakkuuspäällikkö / Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Pirjo Häyhä-Salovaara
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

 

Tampere


Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Janne Pikkumaa
Myynti / Sales
janne.pikkumaa@aaltovoima.fi
050 477 3783

Turku


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jyväskylä


Ville Varis
Aluepäällikkö / Regional Manager
ville.varis@aaltovoima.fi
050 322 7214

Chad Hamel-Smith
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
Chad.hamel-smith@aaltovoima.fi
040 684 9200

HR, Huolto ja Työnhaku


Tom Knaster
Rekrytointipäällikkö / Recruitment Manager
tom.knaster@aaltovoima.fi
010 504 8016

Mika Laakso
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
mika.laakso@aaltovoima.fi
050 415 2893

Sara Kervinen
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
Aalto Henkilöstöpalvelut
sara.kervinen@aaltovoima.fi
050 593 3501


Liudmila Ridal
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
liudmila.ridal@aaltovoima.fi
050 400 1378

Henna Kauppila
Henkilöstökonsultti / HR Consultant
henna.kauppila@aaltovoima.fi
050 348 1322

Hallinto


Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager (äitiyslomalla)
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova
Palkka-asiantuntija / Payroll Specialist
irina.chesnokova@aaltovoima.fi

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Johtoryhmä


Jake Aalto
Toimitusjohtaja / CEO
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773


Mika Taskinen
Toimialajohtaja / Divisional Director
mika.taskinen@aaltovoima.fi
050 468 8031

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Espoo

Tampere

Jyväskylä

Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT