LUE: Aalto Henkilöstöpalvelut palvelee täysin normaalisti koronaviruksen aikana

Ota yhteyttä meidän tiimiimme ja pyydä tarjousta

Tarvitsetko apua suorarekrytoinnin tai henkilöstövuokrauksen parissa? Meiltä löydät laajan kattauksen myös muita HR-alan palveluita, ota yhteyttä niin kerromme lisää. Olemassaolevat sähköpostit toimivat normaalisti Folka-nimestä huolimatta.


Pääkaupunkiseutu myynti

Mika Väätäinen / Myyntijohtaja

mika.vaatainen@personalhuset.fi

050 599 7798

Monia Pöllänen / Palvelupäällikkö

monia.pollanen@personalhuset.fi

+358 50 592 8816

Kirsi Oksanen / Myyntipäällikkö

Teollisuus, Tuotanto, Logistiikka ja Kiinteistöpalvelut

kirsi.oksanen@personalhuset.fi

+358 50 3830251

Juha Kemi / Myyntipäällikkö

Rakentaminen

juha.kemi@aaltovoima.fi

050 599 7798

Jami Hämäläinen / Myyntipäällikkö

Talotekniikka / Sähkö & LVI, sekä Rakentaminen

jami.hamalainen@aaltovoima.fi

050 348 1322

Salme Kinnunen / Toimialapäällikkö

Rakennustuoteteollisuus

salme.kinnunen@aaltovoima.fi

050 441 4642


Pääkaupunkiseutu työnhakijat ja työntekijät

Nea Räsänen / Senior HR-konsultti

Teollisuus, Tuotanto & Rakentaminen

nea.rasanen@aaltovoima.fi

050 3733611

Polina Bogoliubova / HR-konsultti

Rakentaminen & Talotekniikka

polina.bogoliubova@aaltovoima.fi

050 400 1378

Inkeri Jekunen / HR-konsultti

Toimisto & Varhaiskasvatus

inkeri.jekunen@personalhuset.fi

+358 45 7881 7712

Pirjo Häyhä-Salovaara / Senior rekrytointikonsultti

Rekrytointi & Suorahaku

pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi

0400 728 748

Bettina Klinge / HR-konsultti

Rekrytointi & Suorahaku

bettina.klinge@aaltovoima.fi

+358 407015252

Sara Kervinen / HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus

sara.kervinen@aaltovoima.fi

050 593 3501

Pavel Tukia / HR-konsultti

Rakennustuoteteollisuus

pavel.tukia@aaltovoima.fi

050 5829987

Michaela Lappalainen / HR-konsultti

Logistiikka

michaela.lappalainen@personalhuset.fi

+358 50 472 1018

Paula Ulvinen / HR-konsultti

Kiinteistöpalvelut

paula.ulvinen@personalhuset.fi

050 411 7688


Turku

Sari Europaeus / Myyntipäällikkö

sari.europaeus@personalhuset.fi

+358 50 569 6009

Laura Hajrullahu / HR-konsultti

laura.hajrullahu@personalhuset.fi

+358 407015252


Lahti

Katja Risu / HR-konsultti

katja.risu@personalhuset.fi

+358 50 592 5575


Vaasa

Meri-Tuulia Roiha / HR-konsultti

meri-tuulia.roiha@personalhuset.fi

+358401622720


Kuopio

Leevi Rantalainen / HR-konsultti

leevi.rantalainen@personalhuset.fi

045 7881 7711

Satu Ilvonen / Myyntipäällikkö

satu.ilvonen@personalhuset.fi

044 241 4251


Oulu

Mika Kauppinen / HR-konsultti

mika.kauppinen@personalhuset.fi

+358 50 4410824


Rovaniemi

Hanna Pieskä / Aluemyyntipäällikkö

hanna.pieska@personalhuset.fi

+358 40 703 5730

Erja Elonen / HR-konsultti

erja.elonen@personalhuset.fi

+358 40 551 8551


Markkinointi & viestintä

Milla Kalliokoski / Markkinointipäällikkö

milla.kalliokoski@personalhuset.fi

+358 40 5412971


Hallinto

Heikki Lamminpää / Toimitusjohtaja

heikki.lamminpaa@personalhuset.fi

050 344 6454

Kristiina Sirén / Talousjohtaja

talous@aaltovoima.fi

+35850 349 3689

Irina Chesnokova / Palkkahallinnon asiantuntija

irina.chesnokova@aaltovoima.fi

Niki Paajala / Palkkahallinnon asiantuntija

niki.paajala@personalhuset-sg.com

050 370 0119

Jonna Haverinen / Laskutus

talous@aaltovoima.fi

020 746 6750

Personalhuset (Vaihde)

rekrytointi@personalhuset.fi

040 1892770

Aalto Henkilöstöpalvelut (Vaihde)

info@aaltovoima.fi

020 746 6750


Yhteydenottolomake

Täytäthän ja lähetäthän yhteydenottolomakkeen, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian! Älä epäröi jättää yhteydenottopyyntöä, mikäli sinulla on mitä tahansa kysyttävää.


Betonirakentamisen ammattilaisena meillä on kovat kriteerit työntekijöille. Haluamme taata laadun ja tehokkuuden.

Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhömme ja ammattilaisiin, jotka olemme löytäneet Aallon voimalla.

Jarmo Puoliväli, Tuotantojohtaja, BETSET-YHTIÖT