Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde: 020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys: 020 746 6755

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka


Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Niko Stenbäck
Myynti / Sales
niko.stenback@aaltovoima.fi
050 443 0695

Jari Rousu
Myyntipäällikkö / Sales Manager
jari.rousu@aaltovoima.fi
010 504 8008


Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Tomi Metsäranta
Myynti / Sales
tomi.metsaranta@aaltovoima.fi
010 504 8017

Perttu Salo
Myynti / Sales
perttu.salo@aaltovoima.fi
050 595 0611


 

Logistiikka ja Teollisuus


Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
010 504 8014

Turo Tohmo
Myynti / Sales
turo.tohmo@aaltovoima.fi
010 504 8026

 

Rakennustuoteteollisuus


Jake Aalto
Liiketoimintajohtaja / Partner
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773

Margarita Guskova
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
margarita.guskova@aaltovoima.fi
010 504 8005


Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

 

Aaltopro Suorarekrytointi


Miika Marin
Asiakkuuspäällikkö/Account Manager
miika.marin@aaltovoima.fi
050 563 0155

Pirjo Häyhä-Salovaara
Rekrytointikonsultti/Recruitment Consultant
pirjo.hayha-salovaara@aaltovoima.fi
0400 728 748

 

Tampereen Rakentaminen ja Logistiikka


Tarja Kaukonen
Asiakkuuspäällikkö/Account Manager
tarja.kaukonen@aaltovoima.fi
050 4643 446

 

Turun Rakentaminen ja Logistiikka


Mikko Koskinen
Asiakkuuspäällikkö/Account Manager
mikko.koskinen@aaltovoima.fi
050 329 3889


 

HR, Huolto ja Työnhaku


Tom Knaster
Rekrytointipäällikkö / Recruitment Manager
tom.knaster@aaltovoima.fi
010 504 8016

Mika Laakso
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
mika.laakso@aaltovoima.fi
050 415 2893


Jouni Kujanpää
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
jouni.kujanpaa@aaltovoima.fi
050 330 2562

Antti Korkeela
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
antti.korkeela@aaltovoima.fi
0400 604 134


 

Hallinto


Aki Juntunen
Toimitusjohtaja / CEO
 
 

Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750


Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Irina Chesnokova
Palkka-asiantuntija
irina.chesnokova@aaltovoima.fi
 


 

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Aloitin työt Aalto Henkilöstöpalveluissa vuonna 2009 aluksi kirvesmiehenä. Eka projekti oli Kulosaaren koulun saneeraus. Sen jälkeen työmaita on ollut useita kymmeniä, ja työttömänä en ole ollut päivääkään.

Niko, Rakennustyöryhmän vetäjä