Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde: 020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys: 020 746 6755

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka

Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jari Rousu
Myynti / Sales
jari.rousu@aaltovoima.fi
010 504 8008

Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Tomi Metsäranta
Myynti / Sales
tomi.metsaranta@aaltovoima.fi
010 504 8017

Jani Saarinen
Myynti / Sales
jani.saarinen@aaltovoima.fi
010 504 8022

Henry Kolu
Asiakkuuspäällikkö / Account Manager
henry.kolu@aaltovoima.fi
010 504 8001

 

Logistiikka ja Teollisuus

Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
010 504 8014

Juha Erälaukko
Myynti / Sales
juha.eralaukko@aaltovoima.fi
010 504 8009

HR, Huolto ja Työnhaku

hr@aaltovoima.fi

Rakentaminen ja Talotekniikka

Tom Knaster
Rekrytointikonsultti / Recruitment Consultant
tom.knaster@aaltovoima.fi
010 504 8016

Margarita Guskova
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
margarita.guskova@aaltovoima.fi
010 504 8005

Joakim Rinkinen
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
joakim.rinkinen@aaltovoima.fi
010 504 8002

 

Logistiikka ja Teollisuus

Susanna Kankkonen
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
susanna.kankkonen@aaltovoima.fi
020 746 6751

 

Hallinto

Otto Laasonen
Toimitusjohtaja / CEO
otto.laasonen@aaltovoima.fi
010 504 8004

Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

 

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Aloitin työt Aalto Henkilöstöpalveluissa vuonna 2009 aluksi kirvesmiehenä. Eka projekti oli Kulosaaren koulun saneeraus. Sen jälkeen työmaita on ollut useita kymmeniä, ja työttömänä en ole ollut päivääkään.

Niko, Rakennustyöryhmän vetäjä