Yhteystiedot

Aalto Henkilöstöpalvelut
Business Park Spektri
Kvartti Talo
Metsänneidonkuja 10
02130 Espoo

Vaihde: 020 746 6750
Sähköposti: info@aaltovoima.fi
Tilaus / Päivystys: 020 746 6755

Yhteystiedot

Rakentaminen ja Talotekniikka

 

Teemu Himanen
Yhteyspäällikkö / Connection Manager
teemu.himanen@aaltovoima.fi
010 504 8015

Jari Rousu
Myyntipäällikkö / Sales Manager
jari.rousu@aaltovoima.fi
010 504 8008

Juha Kemi
Myynti / Sales
juha.kemi@aaltovoima.fi
020 746 6758

Tomi Metsäranta
Myynti / Sales
tomi.metsaranta@aaltovoima.fi
010 504 8017

Perttu Salo
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
perttu.salo@aaltovoima.fi
050 595 0611

 

Logistiikka ja Teollisuus

 

Petri Taipalo
Myynti- ja markkinointipäällikkö / Sales and Marketing Manager
petri.taipalo@aaltovoima.fi
010 504 8014

Turo Tohmo
Myynti / Sales
turo.tohmo@aaltovoima.fi
010 504 8026

 

Turun Rakentaminen ja Logistiikka

 

Mikko Koskinen
Asiakkuuspäällikkö/Account manager
mikko.koskinen@aaltovoima.fi
050 329 3889
 

Rakennustuoteteollisuus

 

Jake Aalto
Partner/Liiketoimintajohtaja
jake.aalto@aaltovoima.fi
041 5506 773

Margarita Guskova
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
margarita.guskova@aaltovoima.fi
010 504 8005

Anastasia Rantala
Myynti / Sales
anastasia.rantala@aaltovoima.fi
0400 367 306

 

HR, Huolto ja Työnhaku

 

Tom Knaster
Rekrytointipäällikkö / Recruitment Manager
tom.knaster@aaltovoima.fi
010 504 8016

Antti Korkeela
Henkilöstökonsultti / Hr Consultant
antti.korkeela@aaltovoima.fi
0400 604 134

 

Hallinto

 
Aki Juntunen
Toimitusjohtaja / CEO

Eveliina Kurki
Talous- ja henkilöstöpäällikkö / Finance and Personnel Manager
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

Riitta Heino-Wright
Laskutus / Invoicing
talous@aaltovoima.fi
020 746 6750

 

Laskutusosoitteemme

 

Laskutukseen liittyvissä asioissa:

talous@aaltovoima.fi

Aaltovoima Oy, 1948650-6
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003719486506
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

Aaltovoima Logistiikka Oy, 2266062-4
Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003722660624
Operaattori: Maventa Oy 003721291126

 

Aloitin työt Aalto Henkilöstöpalveluissa vuonna 2009 aluksi kirvesmiehenä. Eka projekti oli Kulosaaren koulun saneeraus. Sen jälkeen työmaita on ollut useita kymmeniä, ja työttömänä en ole ollut päivääkään.

Niko, Rakennustyöryhmän vetäjä